Рубрики
Начало » Образование » Браво! » ЧОУ „Света София“ похвали Калоян Димитров – държавен шампион по кикбокс

ЧОУ „Света София“ похвали Калоян Димитров – държавен шампион по кикбокс

kaloyan dimitrov kickbox

Частно училище „Света София“ похвали на сайта си Калоян Димитров, който участва на 31.03.2013 г. в държавното първенство по кикбокс, зае първо място и стана държавен шампион на България в категория деца 10-12 год. до 37 кг. Колоян е петокласник в училището.

Освен в спорта, името на Калоян го срещаме в редица състезания, където се представя изключително силно – по английски, български, география, история, астрономия, математика, роботика и други. Удивително момче, което имам щастието да познавам.

Заелият престижното трето място в държавното първенство по кикбокс е Лъчезар Хаджигенов, петокласник от ПЧМГ, за който наскоро ви разказах в Danybon.