Рубрики
Начало » Образование » Състезания » Математика » Опит за анализ на класацията на победителите от Коледното математическо състезание в София (2012)

Опит за анализ на класацията на победителите от Коледното математическо състезание в София (2012)

125 sou sgrada

Съюзът на математиците в България – секция „Изток“, организатор на Коледното математическо състезание, обяви тази сутрин победилите от турнира в столицата. Наградите ще се получават от 11 до 31 януари 2013 година в стая 204 в 125-то училище.

Опит за анализ

Danybon следи представянето на децата от частното образование и затова ще отбелязвам от кои частни училища има победители.

1 клас

1 място – 18 деца с 58 т.

АЛЕКСАНДЪР  ГИЧЕВ     1     НСОУ     58     1
Александър Цицелков     1     ЧНУ „Питагор“     58     1
ВИКТОР  КОСТАДИНОВ     1     104  ОУ     58     1
Виктория Стефанова Петрова     1     125 СОУ     58     1
Дарина Ивова Петрова     1     55 СОУ     58     1
Деница Димитрова Петрова     1     125 СОУ     58     1
ЕЛЕНА  ПЕЙКОВСКА     1     107  ОУ     58     1
Емма Християн Колева     1     145 СОУ     58     1
Йоан Иванов      1     ЧНУ „Питагор“     58     1
Калоян Славомиров Тодоров     1     145 СОУ     58     1
МАГДАЛЕНА  ВИГЕНИНА     1     36  СОУ     58     1
Мартин Александров     1     ЧНУ „Питагор“     58     1
Мартин Велизаров Комитски     1     143 СОУ     58     1
МИХАЕЛА  КОСТАДИНОВА     1     143  ОУ     58     1
РАЯ  РАДЕНКОВА     1     134  СОУ     58     1
Симона Анатоли Грудова     1     128 СОУ     58     1
СТОЯН  НЕШЕВ     1     19  СОУ     58     1
ЧУНГ ДО ДО     1     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     58     1

На първо място има 4 деца от частни училища:

3 деца от ЧНГ „Питагор“ (Александър Цицелков, Йоан Иванов и Мартин Александров)

1 дете от ЧОУ „Света София“ – ЧУНГ ДО ДО.

2 място – 30 деца с 57 т.

Александра Димитрова Игнатова     1     125 СОУ     57     2
Александър Мирославов Лефтеров     1     125 СОУ     57     2
Атанас Владимиров Чучумишев     1     125 СОУ     57     2
БИЛЯНА  СПАСОВА     1     105  СОУ     57     2
БОРИС  БАЛКАНСКИ     1     ЧОУ СВ.КЛ.ОХРИДСКИ     57     2
Борис Любомиров Пенев     1      ЧОУ „Св. София“     57     2
Валентин Мирославов Милков     1     125 СОУ     57     2
ВЕЛИСЛАВ  ГЪРНЕВ     1     2  СОУ     57     2
ВЕРОНИКА  ХРИСТОВА     1     ЧОУ „СВ.СОФИЯ“     57     2
ВИКТОР  ДАНАИЛОВ     1     26  СОУ     57     2
Владимир Иванов Бакалов     1     81 СОУ     57     2
ДЕНИЦА  ДИМИТРОВА     1     2  СОУ     57     2
ДЕЯН  ТОДОРОВ     1     ЧОУ Д-Р М.МОНТЕСОРИ     57     2
ИВО  ГАТАКЛИЕВ     1     5  ОУ     57     2
ЙОАННА  ЛАЛЕВА     1     134  СОУ     57     2
МАРИО  ЯНАКИЕВ     1     34  ОУ     57     2
Мария Ганелинова Русинова     1     6 ОУ     57     2
МАРТИН  ГЮРОВ     1     119  СОУ     57     2
МАРТИН  ЙОРДАНОВ     1     84  ОУ     57     2
МОМЧИЛ  КОЛЕВ     1     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     57     2
НАДЕЖДА  ГЕОРГИЕВА     1     ЧОУ СВ.КЛ.ОХРИДСКИ     57     2
ПЕТЪР  БРЪСНАРОВ     1     19  СОУ     57     2
Рафаела Ивайлова Танушева     1     145 СОУ     57     2
Росен Николаев Петков     1     125 СОУ     57     2
СИМЕОН  ВУТКОВ     1     107  ОУ     57     2
СТИЛЯНОС  КСИРУХАКИС     1     ЧОУ „СВ.СОФИЯ“     57     2
Христо Иванов Дончев     1     145 СОУ     57     2
Шон Уилямс     1     ЧНУ „Питагор“     57     2
Юлиян Радославов Славчев     1     145 СОУ     57     2
ЯВОР  ГОГОВ     1     143  ОУ     57     2

От кои частни училища има сред заелите 2 място?

Общо са 8 деца от частни училища заемат 2 място:

4 деца от ЧОУ „Света София“ – Борис Любомиров Пенев, ВЕРОНИКА  ХРИСТОВА, МОМЧИЛ  КОЛЕВ, СТИЛЯНОС  КСИРУХАКИС

2 ученика от ЧОУ „Св. Климет Охридски“ –  БОРИС  БАЛКАНСКИ и НАДЕЖДА  ГЕОРГИЕВА

1 дете от ЧОУ „Д-р Мария Монтесори“ – ДЕЯН  ТОДОРОВ

1 дете от ЧНУ „Питагор“ – Шон Уилямс

3 място

Алек Яворов Петров     1     ЧНУ „Питагор“     56     3
АНДРЕЙ  ПЕТРОВ     1     36  СОУ     56     3
Биляна Димитрова Димитрова     1     14 СОУ     56     3
Борислав Попов     1     ЧНУ „Питагор“     56     3
БОЯНА  РАДЕВА     1     120  ОУ     56     3
ВИЕТ  ХУАНГ ДО     1     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     56     3
Георги Руменов Събев     1     145 СОУ     56     3
Евгени Цветанов Георгиев     1     ЧОУ „П. Берон“     56     3
ЕМИЛИЯ  ЧУКАЛЕВА     1     107  ОУ     56     3
КАЛОЯН  ПЕТКОВ     1     104  ОУ     56     3
КАЛОЯН ЗЛАТЕВ     1     104 ОУ     56     3
КАТЕРИНА  СТЕФАНОВА     1     55  СОУ     56     3
Константин Емилов Пашев     1     145 СОУ     56     3
Лилия Атанасова     1     ЧНУ „Питагор“     56     3
Мария Маринова Тошева     1     125 СОУ     56     3
МОМЧИЛ  ХРИСТОВ     1     104  ОУ     56     3
Стоян Стоянов     1     56 СОУ     56     3

5 деца от частни училища заемат трето място:

3 деца са от ЧНУ „Питагор“ – Алек Яворов Петров, Борислав Попов и Лилия Атанасова.

1 дете от ЧОУ „Света София“ – ВИЕТ  ХУАНГ ДО

1 дете от ЧОУ „Петър Берон“ – Евгени Цветанов Георгиев

Грамоти за отлично представяне:

ПП (15 януари 2013) – вече са добавени и децата с грамоти за отлично представяне

ЯВОР  ДУЛЕВ     1     51  СОУ     55,5     Отл
Ралица Станиславова Йорданова     1     107 ОУ     55     Отл
Калоян Калинов Петров     1     118 СОУ     55     Отл
ДАНИЕЛ  ЧОРБАДЖИЕВ     1     119  СОУ     55     Отл
ДЕСИСЛАВА  МАНАХОВА     1     119  СОУ     55     Отл
АЛЕКСАНДРА  ПЕТРОВА     1     12  СОУ     55     Отл
Велизар Георгиев Машев     1     125 СОУ     55     Отл
Елена Бойкова Димитрова     1     125 СОУ     55     Отл
ГЕОРГИ  ВЪРБАНОВ     1     133  СОУ     55     Отл
МАДЛЕН  ПАЧЕВА     1     133  СОУ     55     Отл
ГЕОРГИ  СТОЯНОВ     1     135  СОУ     55     Отл
Кирил Павлинов Лазаров     1     14 СОУ     55     Отл
Ида Христова Стоянова     1     145 СОУ     55     Отл
Никол Стефанова Захариева     1     145 СОУ     55     Отл
Симона Иванова Иванова     1     145 СОУ     55     Отл
КАЛОЯН  ДИМИТРОВ     1     19  СОУ     55     Отл
МИХАИЛ  ГЕОРГИЕВ     1     19  СОУ     55     Отл
РАДИНА  ПАРАШКЕВОВА     1     19  СОУ     55     Отл
СОФИЯ  ИЛИЕВА     1     19  СОУ     55     Отл
ГЕОРГИ  КАТУШЕВ     1     35  СОУ     55     Отл
НАТАЛИЯ  ЗУБЧЕВА     1     36  СОУ     55     Отл
РАЛИЦА  БЕЛЯНОВА     1     36  СОУ     55     Отл
ЕМИЛ ИВАНОВ     1     36 СОУ     55     Отл
ДАРИНА  КАРИКТЪН     1     38  СОУ     55     Отл
МАРИН  ХРИСТОВ     1     38  СОУ     55     Отл
НИЯ  ДИМИТРОВА     1     4  ОУ     55     Отл
АЛЕКСАНДЪР  ЧАУШЕВ     1     51  СОУ     55     Отл
СВЕТОСЛАВ  БОЖИЛОВ     1     54  СОУ     55     Отл
АЛЕКСАНДЪР  СРЕБРОВ     1     56  СОУ     55     Отл
Иван Колев Минивски     1     81 СОУ     55     Отл
ЦВЕТЕЛИНА  МАНОЛОВА     1     84  ОУ     55     Отл
СВЕТОСЛАВ  РАЗВИГОРОВ     1     НУКК     55     Отл
Виктор Иванов     1     ЧНУ „Питагор“     55     Отл
Владимир-Михаил Владимиров     1     ЧНУ „Питагор“     55     Отл
Мартина Хаджиколева     1     ЧНУ „Питагор“     55     Отл
ДАРИНА  МИТЕВА     1     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     55     Отл
КРИСТИАН МИЛАНОВ     1     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     55     Отл
Атанас Николаев Станев     1     ЧОУ „П. Берон“     55     Отл
Мирослав Мирославов Мирчев     1     ЧОУ „П. Берон“     55     Отл
Божидар Стефанов Маринов     1     ЧОУ“Св. София“     55     Отл
ИЛЯ  ЖДАНОВ     1     ЧСОУ  СВ.ГЕОРГИ     55     Отл
Ерик Кирилов Генчев     1     ЧСОУ „ЕСПА“     55     Отл
ДАРИНА  ПАНЧАРОВА     1     ЧУ  ВЕДА     55     Отл

Отлично представяне – 11 деца от ЧУ:

Виктор Иванов     1     ЧНУ „Питагор“     55     Отл
Владимир-Михаил Владимиров     1     ЧНУ „Питагор“     55     Отл
Мартина Хаджиколева     1     ЧНУ „Питагор“     55     Отл

ДАРИНА  МИТЕВА     1     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     55     Отл
КРИСТИАН МИЛАНОВ     1     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     55     Отл
Божидар Стефанов Маринов     1     ЧОУ“Св. София“     55     Отл

Атанас Николаев Станев     1     ЧОУ „П. Берон“     55     Отл
Мирослав Мирославов Мирчев     1     ЧОУ „П. Берон“     55     Отл

ИЛЯ  ЖДАНОВ     1     ЧСОУ  СВ.ГЕОРГИ     55     Отл
Ерик Кирилов Генчев     1     ЧСОУ „ЕСПА“     55     Отл
ДАРИНА  ПАНЧАРОВА     1     ЧУ  ВЕДА     55     Отл

Равносметка за 1 клас и децата от частните училища

Общо 28 деца са от частни училища сред победителите на 1 клас:

10 деца от ЧНГ „Питагор“

9 деца от ЧОУ „Света София“

3 дете от ЧОУ „Петър Берон“ – Евгени Цветанов Георгиев

2 деца от ЧОУ „Св. Климет Охридски“

1 дете от ЧОУ „Д-р Мария Монтесори“ – ДЕЯН  ТОДОРОВ

1 дете от ЕСПА – Ерик Кирилов Генчев

1 дете от ЧСОУ „Св. Георги“ – ИЛЯ  ЖДАНОВ

1 дете от ВЕДА – ДАРИНА  ПАНЧАРОВА

 

2 клас

1 място

АНТОНИЯ  ИЛИЕВА     2     ЧОУ СВ.КЛ.ОХРИДСКИ     56     1
Румен Ангелов Виденов     2     41 СОУ     56     1

1 дете от частно училище – ЧОУ „Св. Климент Охридски“ – Антония Илиева

2 място

ГЕОРГИ  АТАНАСОВ     2     73  СОУ     55     2
МИХАИЛ  МАРИНОВ     2     107  ОУ     55     2

3 място

ДИМИТЪР  СОМЛЕВ     2     35  СОУ     53     3
ИВАН  ТАГАРЕВ     2     31  СУЧЕМ     53     3
КОНСТАНТИН  ЮРУКОВ     2     12  ОУ     53     3
ПАВЕЛ  МАРИНОВ     2     41  СОУ     53     3

Отлично и много добро представяне:

Илияс Башир Номан     2     НУКК     52     Отл
АТАНАС  ДИМИТРОВ     2     119  СОУ     50     Отл
БЛАГО  ГУНЕВ     2     163  ОУ     50     Отл
БОЖИДАР  БЕЛОВ     2     НУКК     50     Отл
КРИСТИЯН  ДИМИТРОВ     2     НУКК     50     Отл
ПЕТЪР  ЖОТЕВ     2     22  СОУ     50     Отл
Юлиян Даниелов Колев     2     145 СОУ     50     Отл
МАГДАЛИНА  ГЕНОВА     2     120  СОУ     49     Отл
АЛЕКСАНДЪР  НИКОЛОВ     2     105  СОУ     48     Отл
Христо Венелинов Жеков     2     125 СОУ     48     Отл
Адриана Ценимирова Чапанова     2     125 СОУ     47     Мн.Д
Виктория Валентинова Цанкова     2     145 СОУ     47     Мн.Д
ДИМИТЪР  ГОСПОДИНОВ     2     119  СОУ     47     Мн.Д
ИВАЙЛО  СИМОВ     2     20  ОУ     47     Мн.Д
МАРИ  НАКЕВА     2     НУКК     47     Мн.Д
МИХАИЛ  ХАДЖИЛАЗОВ     2     119  СОУ     47     Мн.Д
КОНСТАНТИН  КОВАНДЖИЕВ     2     129  ОУ     46     Мн.Д
СИМОНА  ИВАНОВА     2     142  ОУ     46     Мн.Д
АЛЕКС  КАРАБАШЕВ     2     5  ОУ     45     Мн.Д
Белослава Димитрова Чунчукова     2     125 СОУ     45     Мн.Д
ГЕОРГИ  ДИМИТРОВ     2     10  СОУ     45     Мн.Д
Златозар Златозаров Боев     2     38 ОУ     45     Мн.Д
ИЛИЯ  ПЕТРОВ     2     5  ОУ     45     Мн.Д
Мартин Георгиев Георгиев     2     145 СОУ     45     Мн.Д
МИЛА  ДИМИТРОВА     2     122  ОУ     45     Мн.Д
РАЯ  НИНОВА     2     34  ОУ     45     Мн.Д
СИМЕН-АЛЕКЗАНДЪР  МИТКОВ     2     107  ОУ     45     Мн.Д
Симеон Кирилов Господинов     2     134 СОУ     45     Мн.Д
ХРИСТИЯН  СЕМЕРДЖИЕВ     2     31  СУЧЕМ     45     Мн.Д

Равносметка за 2 клас – само 1 дете от частно училище – ЧОУ „Свети Климент Охридски“.

3 клас

1 място

Константин Иванов Пеев     3     ЧНУ „Питагор“     60     1

1 дете от частно училище – ЧНУ „Питагор“ с максимален брой точки (Константин Пеев).

2 място

ГЕОРГИ  ИВАНОВ     3     107  ОУ     57     2
ДИМИТЪР  МИТОВ     3     107  ОУ     57     2

3 място

СИМЕОН  ДАЧЕВ     3     107  ОУ     56     3

Отлично и много добро представяне

БОРИС  КОСТОВ     3     НУКК     54     Отл
ГАБРИЕЛА  ЛЮБЕНОВА     3     41  ОУ     54     Отл
МИЛЕН  МЛАДЕНОВ     3     36  СОУ     54     Отл
СПАС  ЖЕКОВ     3     ЧОУ СВ.КЛ.ОХРИДСКИ     54     Отл
Александър Александров Мишев     3     125 СОУ     53     Отл
ГЕОРГИ  ПЕЕВ     3     107  ОУ     53     Отл
Димитър Росенов Русев     3     118 СОУ     53     Отл
ПАВЕЛ  ПАНЕВ     3     73  СОУ     53     Отл
Борислав Кирилов Кирилов     3     144 СОУ     51     Отл
ДЕСИСЛАВА  ШУНИНА     3     104  ОУ     51     Отл
ВАСИЛ  ЧИРОВ     3     107  ОУ     50     Отл
ХРИСТИНА  ИВАНОВА     3     32  СОУ     50     Отл
НИКОЛАЙ  ДИЧЕВ     3     105  СОУ     49     Отл
ДАРИЯ  ГОСПОДИНОВА     3     133  СОУ     48     Мн.Д
НИКИ  ИВАНОВ     3     104  ОУ     48     Мн.Д
ГРИША  ЛИЛОВ     3     ЧОУ СВ.КЛ.ОХРИДСКИ     47     Мн.Д
МАРТИН  ИВАНОВ     3     104  ОУ     47     Мн.Д
НИКОЛА  САВЧЕВ     3     41  ОУ     47     Мн.Д
Александра Сергеева Миланова     3     107 СОУ     46     Мн.Д
ДИМИТЪР  ТАНКОВ     3     2  СОУ     46     Мн.Д
НИКОЛА  НИКОЛОВ     3     14  СОУ     46     Мн.Д
Николай Милославов Шулев     3     125 СОУ     46     Мн.Д
Павел Василев Николов     3     107 ОУ     46     Мн.Д
СТЕФАНКА  МАНАХОВА     3     119  СОУ     46     Мн.Д
Христо Христов Урумов     3     Дорис Тенеси     46     Мн.Д
Ву Суан Фонг     3     125 СОУ     45     Мн.Д
Ким Нюк Анх     3     125 СОУ     45     Мн.Д
ЮЛИЯН  ЛЕЧЕВ     3     107  ОУ     45     Мн.Д
ЦВЕТЕЛИНА  ГЕОРГИЕВА     3     14  СОУ     44     Мн.Д

3 деца от частни училища са с отлични и много добри резултати.

2 от ЧОУ „Св. Климент Охридски“ – СПАС  ЖЕКОВ и ГРИША  ЛИЛОВ

1 дете от Дорис Тенеди – Христо Христов Урумов

Равносметка за 3 клас – общо 4 деца

2 от ЧОУ „Св. Климент Охридски“

1 от ЧНУ „Питагор“

1 от Дорис Тенеди

4 клас

1 място

ДО  ВИЕТ  КЬОНГ     4     107  ОУ     60     1
Людмил Даниелов Кузманов     4     НУКК     60     1

2 място

ОГНЯН  БАРУХ     4     ЧОУ СВ.КЛ.ОХРИДСКИ     58     2

3 място

ИВАНА  ПАНЕВА     4     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     57     3
ЛЪЧЕЗАР ИВАНОВ ВЪЛЧЕВ     4     136 ОУ     57     3

Отлично и много добро представяне

Димитър Михайлов Михайлов     4     125 СОУ     56     Отл
НИЯ  ВАСИЛЕВА     4     38  СОУ     55     Отл
НИКОЛ  ДАНКИНОВА     4     НУКК     53     Отл
Мина Росенова Петкова     4     ЧНУ „Питагор“     52     Отл
СТЕФАН  ХАДЖИСТОЙКОВ     4     36  СОУ     52     Отл
Владимир Николаев Долапчиев     4     145 СОУ     50     Отл
ДИЯН  ДИМИТРОВ     4     105  СОУ     50     Отл
Георги Илиянов Иванов     4     ЧОУ „П. Берон“     48     Отл
Йоана Спасова Димчова     4     ЧНУ „Питагор“     48     Отл
АЛЕКСАНДЪР  НЕДКОВ     4     107  ОУ     47     Отл
Лъчезар Ласков Лазаров     4     38 ОУ     47     Отл
Георги Атанасов Лалев     4     107 ОУ     46     Мн.Д
Христо Росенов Карагьозов     4     81 СОУ     46     Мн.Д
Ирина Димитрова Карчинова     4     43 ОУ     45     Мн.Д
ЛЕОНОРА  ТОЧАНИ     4     ЧОУ СВ.СОФИЯ     45     Мн.Д
АЛЕКСАНДЪР  ЯНЯКИЕВ     4     119  СОУ     44     Мн.Д
Денис Даниел Величков     4     ЧОУ „П. Берон“     44     Мн.Д
РОСАРИО  КРИВОШИЕВА     4     41  ОУ     44     Мн.Д
Дарина Светославова Атанасова     4     81 СОУ     43     Мн.Д
Алекс Иванов Цветанов     4     125 СОУ     42     Мн.Д
Филип Христофоров Добрев     4     20 ОУ     42     Мн.Д
Мария Ясер Бадур     4     18 СОУ     41     Мн.Д

Равносметка за частните училища

7 деца са сред победителите:

2 от ЧОУ „Света София“ – ИВАНА  ПАНЕВА и ЛЕОНОРА  ТОЧАНИ

2 от ЧНУ „Питагор“ – Мина Росенова Петкова и Йоана Спасова Димчова

2 от ЧОУ „П. Берон“ – Георги Илиянов Иванов и Денис Даниел Величков

1 от ЧОУ „Св. Климент Охридски“ – ОГНЯН  БАРУХ

5 клас

1 място

Ивайло Ивайлов Стоянов     5     ЧСОУ „ЕСПА“     60     1

2 място

ИЗАБЕЛА  МИЛАНОВА     5     ЧОУ „СВ.СОФИЯ“     58     2
НИКОЛАЙ  МИТЕВ     5     ЧОУ „СВ.СОФИЯ“     58     2

3 място

Алек Стилиян Вукадинов     5     107 ОУ     57     3

Отлично и много добро представяне

АТАНАС  КОНДАКОВ     5     ЧУ  ДОРИС  ТЕНЕДИ     55     Отл
Калин Христов Цветков     5     125 СОУ     52     Отл
София Михайлова Бонева     5     125 СОУ     50     Отл
Николай Евгениев Владимиров     5     125 СОУ     49     Отл
Тодор Владиславов Кантутис     5     ЧОУ „П. Берон“     49     Отл
ЛЮБЕН  ГОГОВ     5     31  СУЧЕМ     48     Отл
Николай Николаев Бъчваров     5     ЧСОУ „ЕСПА“     47     Отл
Борис Миленов Дерменджиев     5     125 СОУ     45     Мн.Д
Елисавета Стефанова Георгиева     5     125 СОУ     45     Мн.Д
ИВАЙЛО  БОНЕВ     5     2  СОУ     45     Мн.Д
НИКОЛАЙ  РАНГЕЛОВ     5     28  СОУ     45     Мн.Д
ДИМИТЪР  АНГЕЛОВ     5     125  СОУ     44     Мн.Д
СТИЛИЯНА  ИЛИЕВА     5     119  СОУ     44     Мн.Д
Васил Валентинов Пирински     5     125 СОУ     43     Мн.Д
Емил Александров Мандаджиев     5     125 СОУ     43     Мн.Д
Калоян Венциславов Вачков     5     125 СОУ     43     Мн.Д
Гергана Станиславова Стойчева     5     125 СОУ     42     Мн.Д
Лора Янчева Янчева     5     ЧСОУ „ЕСПА“     42     Мн.Д

Равносметка за 5 клас

Първо и второ място са заети от деца от частните училища – ЕСПА и ЧОУ „Света София“.

Общо 7 деца са от частни училища сред победителите на 5 клас.

3 деца са от ЕСПА – Ивайло Ивайлов Стоянов, Николай Николаев Бъчваров и Лора Янчева Янчева

2 деца от ЧОУ „Света София“ – ИЗАБЕЛА  МИЛАНОВА и НИКОЛАЙ  МИТЕВ

1 дете от ЧОУ „П. Берон“ – Тодор Владиславов Кантутис

1 дете от ЧУ „Дорис Тенеди“ – АТАНАС  КОНДАКОВ

6 клас

1 място

ГЕОРГИ  АЛЕКСАНДРОВ     6     104  СОУ     60     1

Христо Георгиев Колчаков     6     125 СОУ     60     1

2 място

Ивайло Любомиров Иванов     6     125 СОУ     53     2
Никола Петров Стефанов     6     125 СОУ     53     2
Яна Стефанова Димитрова     6     125 СОУ     53     2

3 място

ГЕРГАНА  НИКОЛОВА     6     НУКК     50     3

Отлично и много добро представяне:

Телерик Тодоров Арсов     6     125 СОУ     48     Отл
Димитър Попов     6     125 СОУ     47     Отл
Елинор Валериева Сергеева      6     125 СОУ     47     Отл
Борислав Ивайлов Младенов     6     125 СОУ     46     Отл
МАРТИН  ПЕРЧЕМЛИЕВ     6     119  СОУ     46     Отл
Александър Димитров Панчев     6     125 СОУ     45     Отл
КАЛОЯН  КОЛЕВ     6     ЧОУ  СВ.СОФИЯ     45     Отл
ЕЛЕНА  ТЕНЧЕВА     6     105  СОУ     44     Мн.Д
Димитър Христов Цветков     6     125 СОУ     43     Мн.Д
Васил Живков Великов     6     125 СОУ     41     Мн.Д
НАУМ  ТОМОВ     6     ЧОУ СВ.КЛ.ОХРИДСКИ     41     Мн.Д
Александър Юлиянов Запрянов     6     125 СОУ     40     Мн.Д
Камен Лъчезаров Димитров     6     125 СОУ     40     Мн.Д
Людмил Петров Стаменов     6     125 СОУ     40     Мн.Д

Равносметка за 6 клас и частните училище

Общо 2 деца

1 дете от ЧОУ „Св. София“ – Калоян Колев

1 дете от ЧОУ „Св. Кл. Охридски“ – НАУМ  ТОМОВ

7 клас

1 място

Теодора Спасова Колева     7     125 СОУ     70     1

2 място

Михаил Мирославов Тодоров     7     125 СОУ     63     2

3 място

ГЕОРГИ  БЕЛИНЧЕВ     7     БЛАГОЕВГРАД     61     3

Отлично и много добро представяне

Тодор Кърпаров     7     125 СОУ     60     Отл
Марина Андреева Лазарова     7     125 СОУ     58     Отл
Александър Стоянов     7     125 СОУ     57     Отл
СНЕЖАНА  КАРТЕЛОВА     7     120  ОУ     57     Отл
ЙОАННА  ЕФИМОВА     7     119  СОУ     56     Отл
Юлиян Юлиянов Запрянов     7     125 СОУ     54     Отл
Александър Илиянов Ванков     7     125 СОУ     52     Отл
Калина Красимирова Шкендерова     7     125 СОУ     52     Мн.Д
Лилия Любомирова Цветанова     7     125 СОУ     52     Мн.Д
САРА  СТАТЕВА     7     НУКК     48     Мн.Д
Кристина Калоянова Димитрова     7     125 СОУ     46     Мн.Д
Иван Ивайлов Милев     7     125 СОУ     44     Мн.Д
Петър Маринов Тошев     7     125 СОУ     43     Мн.Д
Бояна Пламенова Симеонова     7     125 СОУ     42     Мн.Д
Героги Константонов Николов     7     125 СОУ     41     Мн.Д
Даниел Данов Данов     7     ЧСОУ „ЕСПА“     40     Мн.Д
ХРИСТИНА  МАРКОВА     7     119  СОУ     40     Мн.Д

Равносметка

1 дете от частно училище – ЕСПА

8 клас

1 място

Иван Иванов Ганев     8     AK     59     1

2 място

Ивета Доганова     8     AK     57     2

3 място

Лора Христова Урумова     8     AK     56     3

3 деца заемат и трите челни места сред 8-класниците. Всички са възпитаници на Американския колеж.

Равносметка – 3 деца от частни училища (АК).

9 клас

1 място

Недялко Стоянов Брадинов     9     AK     55     1

2 място

Данаил Емилов Иванов     9     AK     51     2

3 място

ДЕСИСЛАВА  ПАШКУЛЕВА     9     НЕГ     50     3

Две деца от частни училища – Американски колеж.

10 клас

1 място

Радостина  Пламенова Калайджиева     10     AK     60     1

2 място

Ралица Младенова     10     AK     58     2

2 места за ученици от частни училища – Американски колеж.

11 клас

1 място

Кристиян Яворов Томов     11     AK     60     1

2 място

САНДРА  РАНГЕЛОВА     11     ЧЕГ  ИВ.АПОСТОЛОВ     57     2

3 място

Ричард Евгениев Михайлов     11     AK     55     3

Трима ученика от частни училища – двама от Американския колеж и един от ЧЕГ „Иван Апостолов“.

12 клас

1 място

Вероника Георгиева Христова     12     164 ГПИЕ     60     1

2 място

Ивайло Георгиев Вълков     12     AK     57     2

3 място

АСЯ  ДИМИТРОВА     12     НТБГ     53     3

Равносметка – 1 ученик от частно училище (Американски колеж).

Равносметка за всички класове и за победителите от частните училища (имайте предвид, че ПЧМГ и СМГ са в отделна класация и затова не фигурират тук).

ЧОУ „Света София“ – 14 ученика

ЧНУ „Питагор“ – 13 ученика сред победителите (в класацията на организаторите не присъстват ПЧМГ – виж по-долу)

Американски колеж – 10 ученика сред победителите

ЧОУ „Св. Климент Охридски“ – 7 ученика

ЧОУ „Петър Берон“ – 6 ученика

ЕСПА – 5 ученика

ЧУ „Дорис Тенеди“ – 3 ученика

ЧУ „Д-р Мария Монтесори“ – 1 ученик

Веда – 1 ученик

ЧСОУ „Свети Георги“ – 1 ученик

Ако ПЧМГ бяха в класацията?

На сайта на 119-то училище има качени резултатите на СМГ и ПЧМГ и можем да направим опит за анализ на ПЧМГ като частно училище.

Сред 5-класниците има ученик от ПЧМГ (Калоян Красимиров Енев) с 57 т. и би трябвало да заеме второ място.

Сред 6-класниците има трима ученика от ПЧМГ (Васил Димитров Сотиров, Владимира Пламенова Иринчева и Богдан Симионов) с максимален резултат и би трябвало да заемат 1 място. Общо са над 25 деца от СМГ и ПЧМГ с максимален резултат 60 т.

Сред 6 класниците на ПЧМГ има и с резултат 57 т. (Мария Костова), което би трябвало да е второ място.

В 7 клас няма представители на ПЧМГ сред учениците, които биха заели първите три места, според предварителните резултати на организаторите.

В 8 клас ПЧМГ имат ученик с максимален брой точки – Иван Иванов Иванов.

В горните класове основно доминират представителите на СМГ.

Общо 6 ученика от ПЧМГ вероятно са на челни позиции в класирането на математическите гимназии. Може би и в тази класация има грамоти за отлично и много добро представяне, но не мога да прогнозирам доколкото точки организаторите биха раздали грамоти.

източници: СМБ-Изток, 119 училище

За Йорданка Бонева-Благоева

Създава "Данибон" през 2010 г. Вярва в максимата "Ценно е да знаеш". Опитва се да сподели всички знания, информации и опит, които смята за ценни и полезни, в "Данибон". Радва се, когато "Данибон" помага и на другите.