Рубрики
Начало » Образование » Състезания » Математика » РИО София публикува частични резултати от Европейското кенгуру (2013)

РИО София публикува частични резултати от Европейското кенгуру (2013)

oblasten krug po math 2013 1

Столичният регионален инспекторат по образование в София публикува резултатите на участниците в математическо състезание „Европейското кенгуру“ (2013), получили над 50% от точките и явили се към Софийска градска секция на Съюза на математиците в България (СМБ).

Липсват резултатите на явилите се в СМГ, 125-то и ЕСПА. Вероятно са в друга секция към СМБ.

Има дете (Валентин Петров Генов) от 120 училище от предучилищен клас, но явило се на теста за 1 клас, с доста силен резултат – 75 т.

Ето първите три места за 1 клас:

Инна Гешева    ЧОУРЧО „Бълг. школо“    София    София-столица    1    90

Борис Цветанов Гачевски    ЧОУ “ Веда“    София    София-столица    1    85
Георги Николаев Илиев    41 ОУ     София    София-столица    1    85
Павел Владимиров Матев    112 ОУ    София    София-столица    1    85
Ралица Мартинова Белянова    36 СОУ    София    София-столица    1    85
Румен Кънев    ЧОУРЧО „Бълг. школо“    София    София-столица    1    85

Александър Ангелов Петров    ЧСОУ „Дрита“    София    София-столица    1    80
Анна Кошничарова    ЧОУ „Света София“    София    София-столица    1    80
Боян Константинов Трендафилов    36 СОУ    София    София-столица    1    80
Васил Тодоров Велкушанов    20 ОУ    София    София-столица    1    80
Виктория Цветомирова Душкова    73 СОУ    София    София-столица    1    80
Елеонор Светлозарова Спасова    104 ОУ    София    София-столица    1    80
Ивана Гълъбова    38 ОУ    София    София-столица    1    80
Магдалена Петрова Вигенина    36 СОУ    София    София-столица    1    80
Надя Василева Тончева    73 СОУ    София    София-столица    1    80
Николета Мирославова Кузманова    73 СОУ    София    София-столица    1    80
Петър Емилов Бръснаров    19 СОУ    София    София-столица    1    80
Теодора Колева    НУКК    София    София-столица    1    80

2 клас с над 105 т.

Никол Петрова Васина    140 СОУ    София    София-столица    2    115

Благо Ивов Гунев    163 ОУ    София    София-столица    2    110
Райна Иванова Димова    138 СОУ    София    София-столица    2    110
Станислав Петков Пашкулев    ЧОУ „Св. Кл. Охридски“    София    София-столица    2    110

Дарин Костов    ЧОУРЧО „Бълг. школо“    София    София-столица    2    105

3 клас над 105 т.

Мартин Антониев Готев     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    3    120

Борис Костов    НУКК    София    София-столица    3    115
Илия Яворов Панайотов     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    3    115
Калоян Момчилов Риладжиев     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    3    115
Константин Каменов Каменов    138 СОУ    София    София-столица    3    115

Йоана Петкова    НУКК    София    София-столица    3    110
Цветомир Иванов Иванов    55 СОУ     София    София-столица    3    110
Ян Анастасов Дамянов    ЧОУ „Ерих Кестнер“    София    София-столица    3    110

Божидар Петров Кръстев    19 СОУ    София    София-столица    3    105
Борис Ясенов Петров    22 СОУ    София    София-столица    3    105
Васил Чиров    107 ОУ    София    София-столица    3    105
Десислава Свиленова Шунина    104 ОУ    София    София-столица    3    105
Димитър Русев    118 СОУ    София    София-столица    3    105
Кристиян Рътков    ЧОУ „Света София“    София    София-столица    3    105
Маргарита Ангелова Иванова     15 СОУ    София    София-столица    3    105
Павел Иванов Панев    73 СОУ    София    София-столица    3    105
Павел Николов    107 ОУ    София    София-столица    3    105
Симеон Борисов Банов    73 СОУ    София    София-столица    3    105
Симеон Дачев    107 ОУ    София    София-столица    3    105
Стефанка Манахова    119 СОУ    София    София-столица    3    105

4 клас над 110 т.

Маноил Илиев ЧОУРЧО „Бълг. школо“    София    София-столица    4    120
Калоян Тодоров Фачиков    34 ОУ      София    София-столица    4    120
Рая Димитрова     107 ОУ    София    София-столица    4    120
Самуил Троянов Радулов    22 СОУ    София    София-столица    4    120

Кристина Николова    107 ОУ    София    София-столица    4    115
Никол Данкинова    НУКК    София    София-столица    4    115
Рада Димитрова    107 ОУ    София    София-столица    4    115
Славина   Стоилова   Лилкова    143 ОУ    София    София-столица    4    115
Тея Павлова ЧОУРЧО „Бълг. школо“    София    София-столица    4    115
Христо Маринов    55 СОУ     София    София-столица    4    115

Вангел Вангел Попов    73 СОУ    София    София-столица    4    110
Георги Лалев    107 ОУ    София    София-столица    4    110
Гергана Георгиева Вълкова    104 ОУ    София    София-столица    4    110
Деница Василева    107 ОУ    София    София-столица    4    110
До Къонг    107 ОУ    София    София-столица    4    110
Драгомир Ганев    55 СОУ     София    София-столица    4    110
Ели Витанова    ЧСОУ „Свети Георги“    София    София-град    4    110
Еми Павлов Кръстев    22 СОУ    София    София-столица    4    110
Йордан Бояновв Илиев    88 СОУ    София    София-столица    4    110
Константин Петков Дилчев     32 СОУ    София    София-столица    4    110
Минко Павлов Минков – 4В КЛАС    20 ОУ    София    София-столица    4    110
Михаела Филипова Гледачева    104 ОУ    София    София-столица    4    110
Никола Боянов Джунов    88 СОУ    София    София-столица    4    110
Стефан Мартинов Хаджистойков    36 СОУ    София    София-столица    4    110
Цвета Радославова    ЧОУ „Света София“    София    София-столица    4    110

5 клас над 130 т.

Иван  А.  Андонов     СМГ    София    София-столица    5    140

Виктор Чаба Вираг    ПЧМГ    София    София-столица    5    135

Моника Иванова    ЧОУ „Света София“    София    София-столица    5    130
Николай Митев    ЧОУ „Света София“    София    София-столица    5    130
Петър  Генов     32 СОУ    София    София-столица    5    130
Елена Миленова Васева    104 ОУ    София    София-столица    5    130

6 клас над 135 т.

Владимира Пламенова Иринчева    ПЧМГ    София    София-столица    6    145

Богдан Иванов Симеонов    ПЧМГ    София    София-столица    6    135
Георги Мирославов Александров    104 ОУ    София    София-столица    6    135
Лиана  Петрова    107 ОУ    София    София-столица    6    135
Николай Евгениев Благоев    ЧОУ „Св. София“    София    София-столица    6    135

7 клас над 130 т.

Дона Димитър Крайчева     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    7    140
Десислава Николаева Велева     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    7    135
Ива Станимирова Нинова     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    7    135
Силвия Вельова Гочева     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    7    130

8 клас над 100 т.

Теодор Николаев    ПЧМГ    София    София-столица    8    125
Кристиян Василев Костов    НПМГ    София    София-столица    8    105
Стефана Александрова Кузмова    АК    София    София-столица    8    100

9 клас над 100 т.

Стоян Бориславов Къдреков    НПМГ    София    София-столица    9    110
Александър Бориславов Канджички    НПМГ    София    София-столица    9    105
Мартин Кирилов Величков     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    9    105
Огнян Лъчезаров Трендафилов    НПМГ    София    София-столица    9    105
Розалия Александрова Бузова    НПМГ    София    София-столица    9    105
Светослава Мариева Манолева    НПМГ    София    София-столица    9    105
Найчо Димитров Цанов    НПМГ    София    София-столица    9    100

10 клас над 105 т.

Марин Благоев Шаламанов    НПМГ    София    София-столица    10    115
Васил Георгиев Василев    НПМГ    София    София-столица    10    105

11 клас – първите три резултата

Кристина Иванова     164 ГПИЕ    София    София-столица    11    80
Боян Карл Смилов     ЧСОУ „Евростар“    София    София-столица    11    70
Александър Цветанов    НПГПТО„М.В.Ломоносов“    София    София-столица    11    65
Пламен Цветанов Балкански    ЧСОУ „РОВЕЛ“    София    София-столица    11    65

12 клас (всички)

Симеон Светославов Георгиев    НПМГ    София    София-столица    12    105
Борис Стефанов Дончев    ЧНГ „Ерих Кестнер“    София    София-столица    12    70
Димитър Димитров Хаджидимитров    ЧНГ „Ерих Кестнер“    София    София-столица    12    55
Тодор Симеонов Горянов    ЧНГ „Ерих Кестнер“    София    София-столица    12    55

източник: РИО София

За Йорданка Бонева-Благоева

Създава "Данибон" през 2010 г. Вярва в максимата "Ценно е да знаеш". Опитва се да сподели всички знания, информации и опит, които смята за ценни и полезни, в "Данибон". Радва се, когато "Данибон" помага и на другите.