Рубрики
Начало » Образование » Справочник » Класации » Информационна таблица на постиженията на състезателите по математика от 3 клас във Варна

Информационна таблица на постиженията на състезателите по математика от 3 клас във Варна

обн. 27.5.2016 г. – 23,20 ч.

 

mg varna pms

 

Обновена информация

 

27.5.2016 – Mария Рашева е обновила информацията за Варна с резултати от „Прегледа на знанията по математика и информатика“.

 

Мария Рашева:

 

Получих писмо от майка от Варна с молба да нанеса днешните резултати от ПМЗ в справката за 3-ти клас, Варна, защото този изпит им е балообразуващ за МГ догодина. Прилагам файла.

 

 

Информационна таблица с резултатите от „Прегледа на знанията по математика и информатика“ във Варна 3 клас 2015-2016

 

 

5.5.2016 – Има леки промени в резултатите от Великденското математическо състезание и Мария Рашева внесе корекциите. Вижте тук.

 

Мария Рашева:

 

„Нанесох петте корекции от по една точка. Нищо не се промени, но го прилагам за коректност.“

 

 

Основна информация

 

Мария Рашева, майка на 3-класничка от София, изготвя неофициални класации на състезателите по математика от този випуск. Досега е подготвяла само за столичните ученици, а вече е оформила и информационна таблица на постиженията на варненските състезатели. Поместени са данни само от математическите състезания, които дават право за класиране на националния кръг на „Европейско кенгуру“ (а именно: Черноризец Храбър (ЧХ), Иван Салабашев (ИС), Коледно математическо състезание (КМС), Европейско кенгуру (ЕК) и Великденско математическо състезание (ВМС)).

 

Мария Рашева:

 

Междувременно сутринта (3.5.2016) за малко на сайта на ОУ „П.Р.Славейков“ се появиха и резултатите на децата, явили се във Варна на Великдеското математическо състезание. Успях да ги сваля и да направя такава таблица и за Варна. (Във Варна има много силни математици, там е и безспорният победител за тази година при третокласниците, постигнал 4 максимални резултата от 4 явявания. Детето не се е явило само на ВМС.) Възможно е да правят някакви промени и затова да са махнали резултатите от сайта си. Ако е така – ще нанеса и там корекциите, когато се появят.

Има две графи – К и -1. Графа К показва успеваемостта на децата от всичките 5 състезания, а графа -1 премахва най-слабото постижение на детето. Втората графа, може би е по-коректна, защото има деца пропуснали по едно състезание, но с много високи резултати, които не бива да бъдат подценявани.

Във Варна резултатите са подредени по втората графа, но тъй като това не е точно рейтинг, а информационна таблица, всеки може да си направи сортирането и по двете графи, за да прецени как се справя детето му с математиката.

 

Благодаря на Мария Рашева!

Информацията ще е много полезна за всички родители, които се интересуват от състезанията и от представянето на този випуск във Варна.

 

Неофициален рейтинг на състезателите по математика от 3 клас във Варна (2016)

 

Обновеният файл на Мария Рашева можете да го изтеглите тук.

 

 

  име училище ЧХ ИС КМС ЕК ВМС   K -1
1 Веселин Николаев Маркович СОУ „Гео Милев“ 126 60 60 120     78.00% 97.50%
2 Мартин Красенов Иванов VІІ СОУ „Найден Геров“ 112 60 60   74   75.73% 94.67%
3 Йоанна Мирославова Тодорова ОУ „Антон Страшимиров“ 89 54 53 115 75   87.55% 93.54%
4 Цветан Иванов Тинев ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ 101 51 60 105 67   86.80% 90.46%
5 Рени Огнянова Паскалева ОУ „Цар Симеон І“ 98 48 60 105 68   85.63% 89.54%
6 Карина Христова Карачорова ОУ „Стефан Караджа“ 98 60 60 95 58   85.30% 89.13%
7 Валери Валентинов Станев МФУ „Шарл Перо“ 101 57 57 100 56   84.03% 87.00%
8 Бетина Атанасова Богомилова VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“ 104 60   105 64   69.42% 86.78%
9 Виктор Теодоров Илиев ОУ „П. Р. Славейков“ 111 48 53 95 74   85.09% 86.57%
10 Кристиян Асенов Атанасов СОУ „Св. Климент Охридски“ 104 54 49 95 67   82.89% 85.04%
11 Мария Тодорова Тодорова ОУ „П. Р. Славейков“ 115 57 48 95 61   83.53% 84.62%
12 Калоян Яворов Колев ОУ „П. Р. Славейков“ 85 54 54 85 63   79.11% 83.71%
13 Георги Димов Данев ОУ „Йордан Йовков“ 88 54 52 100 56   79.50% 83.67%
14 Максим Стефанов Попов ОУ „Патриарх Евтимий“ 85 51 46 90 71   78.41% 82.83%
15 Диана Андреева Жекова ЧСОУ „Юрий Гагарин“ 63 42 57 95 63   74.63% 82.04%
16 Лора Яворова Спирова ОУ „Йордан Йовков“   51 45 90 68   65.13% 81.42%
16 Моника Преславова Панова НУИ „Добри Христов“ 91 51 57 90 53   78.13% 81.42%
16 Самуил Ивайлов Стойчев ОУ „Черноризец Храбър“ 85 57 42 100 58   77.28% 81.42%
17 Борис Митков Александров ОУ „Йордан Йовков“ 83 48 57 100 36   73.12% 79.40%
18 Станислав Боянов Стоичков СОУ „Св. Климент Охридски“ 90 42 54 90 61   76.12% 79.08%
19 Валентин Иванов Стефанов ОУ „Йордан Йовков“   45 44 100 62   62.87% 78.58%
20 Живко Славов Брегов СОУ „Св. Климент Охридски“   57 38 75 70   62.83% 78.54%
20 Здравена Здравкова Кирилова VІІ СОУ „Найден Геров“   51 42 95 60   62.83% 78.54%
21 Никита Тодорова Военкина VІІ СОУ „Найден Геров“ 77 54 23 105 61   70.43% 78.46%
22 Николай Тодоров Георгиев ОУ „Йордан Йовков“   45 51 85 61   62.43% 78.04%
23 Георги Дамянов Илиев СОУ „Гео Милев“ 82 54 53 90     62.38% 77.98%
24 Мартин Павлинов Бакалов VІІ СОУ „Найден Геров“ 83 48   105 61   61.62% 77.03%
25 Надежда Калинова Христова ОУ „П. Р. Славейков“ 83 57 34 85 62   72.89% 76.95%
26 Александър Георгиев Михайлов ОУ „П. Р. Славейков“ 87 30 54 85 63   71.40% 76.74%
27 Александър Николаев Бойчев VІІ СОУ „Найден Геров“ 103 45 42   66   61.31% 76.64%
28 Калин Каменов Калев ОУ „Васил Априлов“ 79 30 60 80 59   70.35% 75.44%
29 Ростислав Иванов Иванов VІІ СОУ „Найден Геров“ 90 45 46 80 61   72.79% 74.92%
30 Даниел Ясенов Шаршари ОУ „Стефан Караджа“ 76 48   105 58   59.82% 74.78%
31 Теодор Миленов Кънчев ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ 82 45 50 85 51   71.15% 74.29%
32 Ивана Иванова Андреева ОУ „Св. св. Кирил и Методий“   48 43 90 52   59.20% 74.00%
33 Алев Месру Гемеджи VІІ СОУ „Найден Геров“ 79 48 30 95 60   69.12% 73.90%
34 Константин Яворов Калчев VІІ СОУ „Найден Геров“ 85 33 57 85 51   69.91% 73.64%
35 Ивайло Светославов Добрев НУ „Отец Паисий“ – Белослав 81   47 90 60   58.24% 72.80%
36 Кристиан Николаев Белчев VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“ 85 54   85 52   58.18% 72.72%
37 Николай Красимиров Костадинов ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“ 96   43 95 52   57.75% 72.18%
38 Димитър Спасов Проданов ОУ „Патриарх Евтимий“   36 43 90 60   57.33% 71.67%
39 Кремена Маринова Крумова ОУ „Йордан Йовков“ 83 45 44 80 53   68.99% 71.42%
40 Нора Огнянова Паскалева ОУ „Цар Симеон І“ 91 36 60 70 35   66.00% 70.83%
41 Атанас Проданов Сталев ОУ „Захари Стоянов“ 52 45 52 100     56.43% 70.54%
42 Борис Бойков Христов ОУ „Г. С. Раковски“ 98   47 90 44   56.40% 70.50%
43 Йоана Руменова Василева СОУ „Св. Климент Охридски“ 64 57 36 75 48   65.44% 70.38%
44 Мартин Мартинов Петров VІІ СОУ „Найден Геров“ 61 39   100 65   55.71% 69.64%
45 Марина Симеонова Симеонова СОУ „Св. Климент Охридски“ 88 45   80 55   55.57% 69.46%
46 Ивета Веселинова Борисова ОУ „Св. св. Кирил и Методий“   42 51 65 51   55.43% 69.29%
47 Димитър Димитров Димитров ОУ „Г. С. Раковски“ 75   35 110 53   54.85% 68.56%
48 Виктория Живкова Иванова ЧЕУ „Малкият принц“ 68 36 33 85 66   64.48% 68.46%
49 Кристиан Симеонов Хадживасилев СОУ „Димчо Дебелянов“ 89 33 27 90 60   63.71% 68.39%
50 Радул Николай Николов СОУ „Св. Климент Охридски“ 76 36   95 59   54.42% 68.03%
51 Кристиян Николаев Кръстев VІІ СОУ „Найден Геров“ 76 45 29 75 60   64.02% 67.95%
52 Яница Ангелова Янева ОУ „Васил Априлов“ 100 39 43 75 33   62.92% 67.65%
53 Мая Мирославова Димитрова СОУ „Св. Климент Охридски“ 56   41 95 62   54.03% 67.54%
54 Богомил Свиленов Спиров ОУ „П. Р. Славейков“ 45 36 37 100 48   60.23% 67.25%
55 Енер Билент Шефкет ОУ „Антон Страшимиров“ 75 42 36 85 51   64.48% 67.21%
56 Йордан Росенов Узунов ОУ „П. Р. Славейков“ 86   51 90 35   53.62% 67.02%
57 Мартин Ивелинов Казанджиев ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ 92 42 35 85     52.98% 66.22%
58 Цветелина Бориславова Георгиева СОУ „Св. Климент Охридски“ 49 45 39 80 43   59.80% 66.00%
59 Александър Валентинов Вълков VІІ СОУ „Найден Геров“   30 33 95 59   52.57% 65.71%
59 Ралица Драгомирова Драгнева ОУ „Стефан Караджа“   45 23 85 59   52.57% 65.71%
60 Михаил Миленов Трифонов ІІІ ОУ „Ангел Кънчев“ 88 24 54 65 41   60.34% 65.42%
61 Ангел Мирослав Владов СОУ „Св. Климент Охридски“   48 33 70 51   52.27% 65.33%
62 Александър Александров Попвеличков VІІ СОУ „Найден Геров“ 68 48 34 90     52.05% 65.06%
63 Деян Миленов Димитров СОУ „Димчо Дебелянов“   33 31 75 66   51.43% 64.29%
64 Артур Недков Недев СОУ „Св. Климент Охридски“   48 35 80 39   51.40% 64.25%
65 Ивайло Анастасов Краев І ОУ 66 27 40 95 48   60.40% 64.24%
66 Мартин Яворов Илиев СОУ „Димчо Дебелянов“ 76 42 42   47   51.39% 64.24%
67 Стелиан Светлозаров Станев VІІ СОУ „Найден Геров“ 66 45 13 75 51   54.86% 63.16%
68 Кристиян Пламен Милтиядов ОУ „Стефан Караджа“ 59 45 30   60   49.43% 61.79%
69 Ралица Райчева Райкова ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ 61 36 26 80 57   57.91% 61.56%
70 Александър Галинов Цанев ІІІ ОУ „Ангел Кънчев“ 77 42 27 75 43   57.97% 61.21%
71 Кристина Янкова Маринова ОУ „Цар Симеон І“   33 35 65 56   48.43% 60.54%
72 Белослава Димирова Терзиева ОУ „П. Р. Славейков“ 76 33 30 95 23   53.82% 59.61%
73 Виктор Владимиров Дончев СОУ „Гео Милев“ 54 39 30 100     47.38% 59.23%
74 Петър Йорданов Йорданов СОУ „Св. Климент Охридски“ 77 33 33 85     47.17% 58.96%
75 Антон Иванов Божанов СОУ „Св. Климент Охридски“ 57 39 29 75 44   55.04% 58.63%
76 Доника Тодорова Тодорова СОУ „Св. Климент Охридски“ 77 36 30 60 50   56.33% 57.92%
77 Вяра Борисова Пандурова ОУ „Патриарх Евтимий“ 64 21 32 75 52   53.18% 57.72%
78 Богдан Павлинов Траянов VІІ СОУ „Найден Геров“ 100   27 70 42   46.15% 57.69%
79 Христина Стоянова Мечева ОУ „Панайот Волов“ 75 39 19   60   46.05% 57.56%
80 Симона Александрова Алекснадрова ОУ „Йордан Йовков“ 62 36 37 75 24   52.09% 57.11%
81 Николай Пламенов Петров VІІ СОУ „Найден Геров“ 82 51   100     45.38% 56.73%
82 Георги Георгиев Георгиев ОУ „Васил Априлов“ 49 24   95 53   44.97% 56.21%
83 Нина Недкова Минчева ОУ „Антон Страшимиров“ 60 30 33 75 42   53.27% 55.88%
84 Николай Великов Михайлов СОУ „Гео Милев“ 71 21 33 80 38   51.61% 55.76%
85 Калоян Костадинов Савов ОУ „Черноризец Храбър“ 41 30 30 80 42   50.39% 55.67%
86 Мишел Тони Маринова СОУ „Димчо Дебелянов“   36 28 85 32   44.03% 55.04%
87 Атанас Цветанов Йорданов СОУ „Св. Климент Охридски“   48   110 36   43.93% 54.92%
88 Людмил Светлозаров Нунев ОУ „П. Р. Славейков“     45 105 42   43.70% 54.63%
89 Никола Николаев Стоев СОУ „Св. Климент Охридски“   30 26 75 46   43.43% 54.29%
90 Константин Павлинов Вълков ОУ „Антон Страшимиров“ 81 18 33 65 36   49.00% 53.76%
91 Симона Димитрова Иванова VІІ СОУ „Найден Геров“ 71 51   95     42.98% 53.72%
92 Йоана Мирославова Георгиева НУИ „Добри Христов“   51 37   51   42.93% 53.67%
93 Петър Стоянов Тодоров ОУ „Йордан Йовков“   24 32 65 50   42.83% 53.54%
93 Стилиян Диянов Георгиев ОУ „Стефан Караджа“ 70 21 37 75 30   49.83% 53.54%
94 Балвис Симеонов Пенчев СОУ „Димчо Дебелянов“ 65   22 85 45   42.79% 53.48%
95 Дарина Стефанова Калпачева СОУ „Гео Милев“ 62 24 32 70 43   50.66% 53.32%
96 Каролина Калоянова Костадинова ОУ „Панайот Волов“ 68 33 30 70 36   51.98% 52.98%
97 Симеон Григоров Раданов ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Езерово     32 105 53   42.30% 52.88%
98 Теодор Юлианов Дончев ОУ „П. Р. Славейков“ 71 27 21 80 36   49.08% 52.60%
99 Илиян Антонов Каръмски ОУ „Васил Априлов“ 71 27 26 85 25   48.64% 52.47%
100 Веселин Тодоров Калинов СОУ „Гео Милев“ 49 27 35 85     41.83% 52.29%
101 Иван Светлинов Маринов СОУ „Св. Климент Охридски“   18 31 90 39   41.73% 52.17%
102 Александра Атанасова Иванова ОУ „П. Р. Славейков“     42 75 56   41.43% 51.79%
103 Христо Петров Христов ОУ „Васил Априлов“ 71 30 25 65 38   49.44% 51.39%
104 Ивайла Людмилова Христова ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“ 72   38   68   41.09% 51.36%
105 Георги Данаилов Парушев ОУ „Йордан Йовков“   21 24 60 60   41.00% 51.25%
106 София Росенова Йорданова VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“ 45 27 24 75 43   47.40% 51.21%
107 Анелия Свилен Пенева VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“ 58 21 30 75 38   47.92% 51.15%
108 Алберт Едуард Шакарян СОУ „Св. Климент Охридски“ 50   26 80 42   40.34% 50.43%
109 Калина Ивайлова Цонева ОУ „П. Р. Славейков“     37 80 55   40.33% 50.42%
110 Дария Драгомирова Радева ОУ „П. Р. Славейков“     30 100 51   40.27% 50.33%
110 Никола Владимиров Гранитски СОУ „П. К. Яворов“     26 100 56   40.27% 50.33%
111 Теодора Веселинова Георгиева ОУ „Св. св. Кирил и Методий“   42 31 95     40.17% 50.21%
112 Кристиана Димитрова Славова СОУ „Гео Милев“ 48 30 27 85     40.02% 50.03%
113 Силвия Начева Андонова ОУ „П. Р. Славейков“     39 75 54   39.90% 49.88%
114 Валентин Данаилов Димитров СОУ „Св. Климент Охридски“ 70 21 19 60 46   45.60% 49.08%
115 Константин Атанасов Атанасов СОУ „Неофит Бозвели“ 63   22 70 41   38.93% 48.67%
116 Христина Константинова Атанасова ОУ „П. Р. Славейков“ 75   46   48   38.85% 48.56%
117 Александър Венциславов Желязков СОУ „Димчо Дебелянов“ 60 15 30 60 38   43.70% 48.38%
118 Божидар Станимиров Иванов VІІ СОУ „Найден Геров“ 48 24 34 75     38.69% 48.36%
119 Кремена Светлозарова Кръстева VІІ СОУ „Найден Геров“   39   85 43   38.63% 48.29%
120 Ванина Александрова Мукова ОУ „П. Р. Славейков“ 83   43   46   38.46% 48.07%
121 Сесил Красимирова Войнова НУ „Васил Левски“     32 85 51   38.43% 48.04%
122 Сияна Богомилова Живкова СОУ „Св. Климент Охридски“     38 85 43   38.30% 47.88%
123 Живко Живков Панталеев ОУ „Васил Друмев“ 34   23 75 49   38.09% 47.61%
124 Дария Иванова Фьодорова ОУ „Захари Стоянов“   48 30   45   38.00% 47.50%
125 Валентин Цветомиров Димитров ОУ „Черноризец Храбър“ 59 9 33   58   37.90% 47.37%
126 Бояна Вилиянова Вилиянова ОУ „Г. С. Раковски“   36 52   32   37.87% 47.33%
127 Александър Здравков Василев ОУ „П. Р. Славейков“ 72 18 26 75 24   43.85% 47.32%
128 Мартин Деян Петров СОУ „Св. Климент Охридски“   21 22 70 44   37.73% 47.17%
129 Пламена Георгиева Стойкова СОУ „Гео Милев“ 58 27 23 75     37.45% 46.82%
130 Самуил Иванов Тодоров СОУ „Гео Милев“ 66 27 26 60     37.10% 46.37%
131 Младен Еманоелов Иванов ОУ „П. Р. Славейков“ 61   40 90     37.05% 46.31%
132 Мартин Тодоров Стилиянов ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Езерово     35 80 45   37.00% 46.25%
133 Алек Великов Иванов ОУ „Цар Симеон I“ 48 24 19 65 42   43.22% 46.11%
134 Дарина Димитрова Димитрова VІІ СОУ „Найден Геров“   33 16 65 36   36.77% 45.96%
135 Сияна Георгиева Калчева ОУ „Панайот Волов“   36 34   50   36.67% 45.83%
136 Леа Пламенова Иванова ОУ „Захари Стоянов“ 70 18 27 65 25   42.50% 45.63%
137 Деспина Найденова Николова ІІІ ОУ „Ангел Кънчев“     31 60 60   36.33% 45.42%
138 Ина Радостинова Тенева ОУ „Добри Чинтулов“ 69   34 90     36.19% 45.24%
139 Александър Иво Костов ОУ „Захари Стоянов“ 76   38 75     36.02% 45.03%
140 Стефания Костадинова Костадинова ОУ „Захари Стоянов“   33 30 90     36.00% 45.00%
141 Калоян Александров Калчев VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“ 77 18 20 70     35.33% 44.17%
142 Иван Иванов Славов ОУ „Св. св. Кирил и Методий“   15 18 80 41   35.27% 44.08%
143 Симеон Орлинов Иванов ОУ „Черноризец Храбър“   39 28   48   35.13% 43.92%
144 Борис Георгиев Кулински VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“ 66 45 32       35.10% 43.87%
145 Йордан Николаев Драганов ОУ „Васил Априлов“ 64 18 17 70 31   40.74% 43.85%
146 Божидар Минков Минков ОУ „Патриарх Евтимий“ 57 24 8 60 33   37.61% 43.68%
147 Александър Ганчев Ганчев СОУ „Димчо Дебелянов“ 51     80 53   34.75% 43.44%
148 Александър Мирославов Иванов ОУ „Св. св. Кирил и Методий“     30 65 51   34.43% 43.04%
149 Теодор Иванов Казаков ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“ 67 15   50 43   34.37% 42.96%
150 Никол Валентинова Хамбарлиева VІІ СОУ „Найден Геров“ 81   36   40   34.24% 42.80%
151 Калоян Димитров Славов ОУ „Васил Друмев“ 67   27 65 18   34.20% 42.76%
152 Виктория Емилова Боянова СОУ „Св. Климент Охридски“     32 65 47   34.03% 42.54%
153 Асен Иванов Иванов ОУ „Захари Стоянов“   18 11 75 44   33.90% 42.38%
154 Денислав Емилов Йорданов ОУ „Черноризец Храбър“   54   95     33.83% 42.29%
155 Камелия Людмилова Костова ОУ „Христо Смирненски“ 50   26 65 26   33.58% 41.97%
156 Бенислав Васков Симеонов ОУ „Антон Страшимиров“     31 75 40   33.50% 41.88%
156 Явор Живков Якимов СОУ „Св. Климент Охридски“ 70 15 23 65 15   37.50% 41.88%
157 Ивета Ивелинова Тодорова ОУ „Св. св. Кирил и Методий“     30 65 45   32.83% 41.04%
158 Веселин Петров Николаев ОУ „Цар Симеон І“   15 20 70 35   32.67% 40.83%
159 Михаела Христова Димитрова ІІІ ОУ „Ангел Кънчев“     20 75 50   32.50% 40.63%
159 Теодора Стефанова Георгиева СОУ „Св. Климент Охридски“   33 27 75     32.50% 40.63%
160 Калоян Сергеев Чичиков СОУ „Димчо Дебелянов“     28 70 43   32.47% 40.58%
161 Калоян Антонов Иванов ОУ „Захари Стоянов“   21 22 75 21   32.43% 40.54%
162 Димитър Анатолиев Начев ОУ „Панайот Волов“     32 75 33   31.97% 39.96%
163 Петър Емил Костурков VІІ СОУ „Найден Геров“   33 27 70     31.67% 39.58%
164 Кристиан Христов Георгиев ОУ „Йордан Йовков“     25 95 27   31.37% 39.21%
165 Йоан Делянов Павлов ОУ „Захари Стоянов“   30 23 80     31.00% 38.75%
166 Лора Огнянова Атанасова ОУ „Захари Стоянов“   45   95     30.83% 38.54%
167 Борис Христов Христов VІІ СОУ „Найден Геров“   21   80 39   30.73% 38.42%
168 Димитър Борисов Попов ОУ „Черноризец Храбър“   24 33 70     30.67% 38.33%
168 Лора Каменова Кирова VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“     16 80 45   30.67% 38.33%
169 Анелия Иванова Вълкова І ОУ 86   25 60     30.62% 38.27%
170 Калоян Викторов Зарев ОУ „Панайот Волов“     27 80 31   30.60% 38.25%
171 Борис Орлинов Савов ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“     28 75 32   30.37% 37.96%
172 Вероника Владислав Гловния ОУ „П. Р. Славейков“     39   65   30.33% 37.92%
173 Максим Константин Стоилов VІІ СОУ „Найден Геров“ 42 42   60     30.00% 37.50%
174 Преслава Миленова Крумова ОУ „Захари Стоянов“   24 25 80     29.67% 37.08%
175 Веселин Кочев Младенов ОУ „П. Р. Славейков“     30 70 29   29.40% 36.75%
176 Никола Николаев Илиев ОУ „П.Р.Славейков“ 90 52   28.87% 36.08%
177 Ива Пламенова Петрова ОУ „П. Р. Славейков“ 42   33 70     28.67% 35.83%
177 Васил Петров Драганов СОУ „Св. Климент Охридски“   36   100     28.67% 35.83%
178 Момчил Спасов Керимов СОУ „Св. Климент Охридски“     15 90 32   28.53% 35.67%
179 Петър Радославов Горанов СОУ „Гео Милев“   18 30 75     28.50% 35.63%
180 Пресиян Ванев Алексиев ОУ „Васил Априлов“ 63 24     42   28.20% 35.25%
181 Атина Тихомирова Пандова ЧЕУ „Малкият принц“ 43 12 16 75 4   29.04% 34.97%
182 Михаил Калоянов Алекснадров СОУ „Св. Климент Охридски“     18 60 44   27.73% 34.67%
183 Михаил Крумов Михайлов ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“     25 60 35   27.67% 34.58%
183 Славена Георгиева Иванова СОУ „Св. Климент Охридски“ 56 18 16 50     27.67% 34.58%
184 Карим Амер Абдул Карим ОУ „Патриарх Евтимий“   15 35 65     27.50% 34.38%
185 Георги Ивайлов Испански ОУ „Черноризец Храбър“ 61 15   80     27.05% 33.81%
186 Георги Мартинов Петков ОУ „Ст.Караджа“ 80 50   26.67% 33.33%
187 Александър Данаилов Димитров ОУ „Христо Ботев“   6 28 45 29   26.57% 33.21%
188 Никола Ангелов Радушев ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ 46     70 31   26.50% 33.13%
189 Никол Николаева Василева ОУ „Захари Стоянов“ 56   25 60     26.33% 32.92%
190 Мартин Атанасов Шкодрев СОУ „Св. Климент Охридски“ 83   43       26.19% 32.74%
191 Енис Ердалов Бучаклиев СОУ „П. К. Яворов“     16 75 31   26.10% 32.63%
192 Калин Ярославов Станев ОУ „Черноризец Храбър“     33   56   25.93% 32.42%
193 Иван Костов Костов ОУ“Св.св.Кирил и Методий“ 85 44   25.90% 32.38%
194 Виктория Владимирова Димитрова ОУ „Черноризец Храбър“   27 15   44   25.73% 32.17%
195 Емилия Антонова Томова СОУ „Св. Климент Охридски“ 84   13   35   25.67% 32.08%
196 Димитър Янков Панделиев СОУ „Св. Климент Охридски“ 49   23 65     25.50% 31.88%
197 Дея Деянова Добрева СОУ „Гео Милев“ 72 18   55     25.45% 31.82%
198 Валентина Димитрова Димитрова ОУ „Васил Друмев“     21 60 31   25.27% 31.58%
199 Кристиан Стоянов Стоянов СОУ „Гео Милев“     38 75     25.17% 31.46%
200 Деница Константинова Теофанова ОУ „П. Р. Славейков“     25   61   24.60% 30.75%
201 Желязко Деянов Иванов VІІ СОУ „Найден Геров“   33   80     24.33% 30.42%
202 Анна Мартинова Станева ОУ „Д. Чинтулов“   30   85     24.17% 30.21%
203 Николета Димова Димова ОУ „Свети Патриарх Евтимий“ 80 40   24.00% 30.00%
204 Виктор Станиславов Русев ОУ „Антон Страшимиров“   30 20   27   23.87% 29.83%
205 Петър Илков Константинов ОУ „Захари Стоянов“     33 75     23.50% 29.38%
206 Георги Мариев Попов НУ „Васил Левски“   30   80     23.33% 29.17%
207 Даниел Дианов Марчев ОУ „П.Волов“       80 37   23.20% 29.00%
207 Константин Кирилов Шаралиев ОУ „Васил Априлов“ 49     70 17   23.20% 29.00%
208 Емил Йорданов Цингов ОУ „Св. св. Кирил и Методий“     16 70 22   22.87% 28.58%
209 Никол Николаева Калчева ОУ „Захари Стоянов“     33 70     22.67% 28.33%
210 Даниел Петров Димитров VІІ СОУ „Найден Геров“   15   80 16   22.60% 28.25%
211 Сиела Георгиева Иванчева ОУ „Черноризец Храбър“   15 27   32   22.53% 28.17%
212 Лъчезар Христов Пройнов ОУ „Васил Друмев“   9 23 70     22.33% 27.92%
213 Жорж Тодоров Тодоров ОУ „Георги Сава Раковски“ 80 33   22.13% 27.67%
214 Салина Лилах Хафизович ОУ „Йордан Йовков“ 63     45 21   22.10% 27.63%
215 Виктория Стефанова Радева СОУ „Гео Милев“ 68   37       22.05% 27.56%
216 Даниел Енчев Пиперков ОУ „Г. С. Раковски“   21 11 40 17   21.87% 27.33%
217 Христо Иванов Желязков СОУ „Св. Климент Охридски“     18 60 21   21.60% 27.00%
218 Крум Вергилов Панчев ІІІ ОУ „Ангел Кънчев“     20 70 11   21.27% 26.58%
219 Владимир Емилов Томов VІІ СОУ „Найден Геров“ 53 18 23       21.24% 26.55%
220 Христо Николаев Кирчев ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ 41     65 17   21.22% 26.53%
221 Рая Лъчезарова Колева ОУ „Патриарх Евтимий“ 64     70     20.81% 26.01%
222 Йоана Ивайлова Симеонова VІІ СОУ „Найден Геров“   39 23       20.67% 25.83%
222 Александър Иванов Златев ОУ „Георги Сава Раковски“ 60 40   20.67% 25.83%
222 Дарин Красимиров Йорданов НУ „Васил Левски“   30 32       20.67% 25.83%
222 Ема Кирилова Великова СОУ „Св. Климент Охридски“     32 60     20.67% 25.83%
223 Ани Антонова Дончева ОУ „Захари Стоянов“   24   75     20.50% 25.63%
224 Никола Ивайлов Стоянов ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“     16 65 16   20.43% 25.54%
224 Йоанна Христова Ангелова ОУ „Георги Сава Раковски“ 65 36   20.43% 25.54%
225 Калоян Георгиев Керчев СОУ „Гео Милев“   33 27       20.00% 25.00%
226 Християн Мартинов Монев ОУ „Георги Сава Раковски“ 50 43   19.80% 24.75%
227 Симеон Калоянов Дечев ОУ „Черноризец Храбър“   27 32       19.67% 24.58%
228 Ирина Красенова Костадинова VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“ 46 15 16   10   19.57% 24.46%
229 Ема Светлинова Богоева VІІ СОУ „Найден Геров“   18   80     19.33% 24.17%
230 Александър Емилов Николов ОУ „Черноризец Храбър“ 50 36         19.14% 23.93%
231 Михаил Веселинов Касабов ОУ „П. Р. Славейков“ 61       39   19.11% 23.89%
232 Боян Свиленов Вангелов ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“   30     34   19.07% 23.83%
233 Елизабет Николаева Иванова СОУ „Св. Климент Охридски“   30 27       19.00% 23.75%
234 Габриел Стоянов Гендов II СОУ „Неофит Бозвели „ 70 27   18.87% 23.58%
235 Марина Калинова Димитранова СОУ „Св. Климент Охридски“   21   70     18.67% 23.33%
236 Георги Антонов Алексиев III ОУ „Ангел Кънчев“ 70 26   18.60% 23.25%
237 Алекс Илиянов Алексиев СОУ „Св. Климент Охридски“     18 75     18.50% 23.13%
237 Ивайло Александров Кръстев ОУ „П. Р. Славейков“     23 65     18.50% 23.13%
238 Йоана Николова Магунска ОУ „Захари Стоянов“ 57   31       18.48% 23.10%
239 Мира Мирославова Димитрова НУ „Васил Левски“ 68   26       18.38% 22.98%
240 Денис Георгиев Костадинов СОУ „Св. Климент Охридски“     30   31   18.27% 22.83%
241 Стея Миланова Миланова ОУ „Захари Стоянов“ 31 9   65     18.26% 22.83%
242 Христо Тодоров Запрянов ОУ „В.Друмев“ 50 37   18.20% 22.75%
243 Найден Миленов Браниславов ОУ „П. Р. Славейков“ 37   28   13   18.09% 22.61%
244 София Любенова Парашкевова VІІ СОУ „Найден Геров“ 49 18 15       18.00% 22.50%
245 Ния -Йоана Емилова Баева ОУ „П. Р. Славейков“     21   41   17.93% 22.42%
246 Максим Бохос Алексанян ОУ“Цар Симеон I“   21   65     17.83% 22.29%
247 Стоил Стефанов Стоилов ОУ „П. Р. Славейков“     22   39   17.73% 22.17%
248 Николай Радослав Колев ОУ „Захари Стоянов“ 42   5 60     17.67% 22.08%
248 Симеон Велинов Стоянов ОУ“Цар Симеон I“   18   70     17.67% 22.08%
249 Йордан Георгиев Танев ОУ „Цар Симеон I“       75 18   17.30% 21.63%
250 Йоана Каменова Кондова ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ 67   23       17.24% 21.55%
251 Данаила Стелианова Джерова СОУ „П. К. Яворов“     15 45 17   17.03% 21.29%
252 Пресиян Любомиров Ицков СОУ „Св. Климент Охридски“   15   65 4   16.90% 21.13%
253 Гергана Красимирова Иванова VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“     33   22   16.87% 21.08%
254 Георги Костадинов Костов III ОУ „Ангел Кънчев“ 65 21   16.43% 20.54%
255 Емануил Дамянов Дончев ОУ „П. Р. Славейков“ 57   20   6   16.41% 20.51%
256 Филип Любомиров Лефтеров VІІ СОУ „Найден Геров“   12 11   32   16.20% 20.25%
257 Константин Николаев Маджаров СОУ „П. К. Яворов“     21 55     16.17% 20.21%
258 Петър Радостинов Ганев ОУ „Черноризец Храбър“ 57 24         16.14% 20.18%
259 Ивайла Валентинова Колева ОУ „П. Р. Славейков“     30   23   16.13% 20.17%
260 Мелин Мерткан Сабри ОУ „П. Р. Славейков“ 56       29   15.73% 19.67%
261 Калоян Илиянов Георгиев СОУ „Гео Милев“   30 16       15.33% 19.17%
261 Костантин Кирилов Шаралиев ОУ „Васил Априлов“   24 22       15.33% 19.17%
261 Кристиян Стилиянов Стоянов VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“   21 25       15.33% 19.17%
261 Явор Павлов Луканов VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“   21 25       15.33% 19.17%
262 Даная Данаилова Сербезова ОУ „Патриарх Евтимий“ 48   25       15.19% 18.99%
263 Димитър Деянов Димитров ОУ „Захари Стоянов“     18 55     15.17% 18.96%
264 Ростислав Симеонов Евтимов ОУ „Св. Климент Охридски“-Аксаково     18   34   15.07% 18.83%
265 Кристияна Кръстева Малинова ОУ „П. Р. Славейков“ 63   18       15.00% 18.75%
265 Никола Стоянов Петков ОУ „П. Р. Славейков“     21   30   15.00% 18.75%
266 Николай Радостинов Бакалов СОУ „Димчо Дебелянов“ 31 21 10       14.76% 18.45%
267 Елица Иванова Дженкова ОУ „П. Р. Славейков“     21   29   14.73% 18.42%
267 Момчил Ясенов Янков ІІІ ОУ „Ангел Кънчев“     21   29   14.73% 18.42%
268 Светлозар Мариянов Собаджиев ОУ „Захари Стоянов“   6 14 45     14.17% 17.71%
268 Александър Ивайлов Иванов ОУ“Цар Симеон I“   15   55     14.17% 17.71%
269 Никола Ивайлов Жеков VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“   21 21       14.00% 17.50%
270 Виктория Атанасова Иванова ОУ“Св.св.Кирил и Методий“ 55 18   13.97% 17.46%
271 Любена Любенова Лазарова СОУ“Пейо Яворов“ 70 8   13.80% 17.25%
272 Емма Светлинова Стойчева ОУ“Цар Симеон I“   15   50     13.33% 16.67%
273 Виктор Евгениев Чайков ОУ „Св. св. Кирил и Методий“     11   35   13.00% 16.25%
273 Мартин Емилов Белчев СОУ „Св. Климент Охридски“ 56 15         13.00% 16.25%
273 Християн Николаев Христов НУ „Васил Левски“   9 30       13.00% 16.25%
273 Полина Светлинова Филипова ОУ „Черноризец Храбър“   21 18       13.00% 16.25%
274 Николай Йорданов Стоянов ОУ „Черноризец Храбър“   30 8       12.67% 15.83%
274 Ралица Драгомирова Стефанова ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“ 42   20       12.67% 15.83%
275 Велизара Петрова Петрова ОУ „Черноризец Храбър“   12     31   12.27% 15.33%
276 Зорница Стелианова Червенкова ОУ „П. Р. Славейков“ 66   8       12.10% 15.12%
277 Виктор Симеонов Попов СОУ „Гео Милев“ 61   10       12.05% 15.06%
278 Ясен Свиленов Вангелов ІІ ОУ „Н. Й. Вапцаров“   12     30   12.00% 15.00%
278 Луиза Дянкова Гьокова НУ „Васил Левски“ 42 18         12.00% 15.00%
279 Йоанна Георгиева Георгиева ОУ „Св. Климент Охридски“-Аксаково     16   24   11.73% 14.67%
280 Живомира Илиянова Белчева СОУ „Гео Милев“ 47   15       11.71% 14.64%
281 Дарена Красимирова Иванова ОУ „Йордан Йовков“   15 20       11.67% 14.58%
282 Деница Цветомирова Станева ОУ „Йордан Йовков“   12 21       11.00% 13.75%
282 Николай Ивелинов Йорданов ОУ „Цар Симеон I“   27 6       11.00% 13.75%
283 Сали Джеватов Адемов НУ „Васил Левски“ 41 15         10.86% 13.57%
284 Стоян Стоянов Загорчев ОУ „Христо Смирненски“ – Тополи     13   24   10.73% 13.42%
285 Николай Стефанов Чекердеков СОУ „Неофит Бозвели“   9 23       10.67% 13.33%
286 Йоана Ивайлова Богданова ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ 29   18       10.14% 12.68%
287 Георги Филипов Георгиев СОУ „Димчо Дебелянов“ 40   13       10.05% 12.56%
288 Борислав Владимиров Димитров ОУ „Васил Априлов“   15 15       10.00% 12.50%
288 Георги Пламенов Георгиев НУ „Васил Левски“   24 6       10.00% 12.50%
289 Евгени Росенов Атанасов СОУ“Пейо Яворов“ 50 3   9.13% 11.42%
290 Деница Михайлова Михайлова ОУ „Отец Паисий“ – Бяла     18   10   8.67% 10.83%
291 Александър Бисерски Радев СОУ „Св. Климент Охридски“     15   13   8.47% 10.58%
292 Виктор Венциславов Сяров VІІІ СОУПЧЕ „Ал. С. Пушкин“     11   14   7.40% 9.25%
293 Георги Данаилов Димитров ОУ „Св. Климент Охридски“-Аксаково     3   15   5.00% 6.25%

 

 

 

За Данибон

"Данибон" е сайт за знания, свързани с образованието, бизнеса, мениджмънта, комуникациите, възпитанието и хубавия живот. Създаден е през 2010 година от Йорданка Бонева-Благоева. Мотото на сайта е: "Ценно е да знаеш".