Рубрики
Начало » Образование » Състезания » Математика » Кои са победителите от Великденското математическо състезание в София (2013)?

Кои са победителите от Великденското математическо състезание в София (2013)?

125 sou sgrada

Великденското математическо състезание е едно от най-масовите и е изключително популярно особено при учениците в малките класове. Кои са победителите от тазгодишната надпревара?

Преди да поместя имената на най-добрите в това състезание, трябва да направя едно уточнение.

В този списък липсват имената на състезателите от СМГ и ПЧМГ. Според регламента, те се състезават отделно, защото са математически гимназии. Също така в по-горните класове (дори още от 4 клас) се явяват по-малко ученици и също се забелязва, че липсват доста от силните състезатели по математика, в това число и на ученици от ЧОУ „Света София“ (4, 5 и 6 клас), а вероятно и от други училища, които имат традиционно много високи резултати по математически турнири (например, не виждам и силната състезателка на ЧУ „Свети Георги“ в 4 клас).

На сайта на СМБ – секция „Изток“ има поместено важно съобщение:

„Наградените ученици могат да получат наградите си от 08.05.2013 до 31.05.2013г. всеки работен ден от 10:00 до 12:00 и от 14:00 до 16:00 в стая 204 на 125 СОУ „Проф. Боян Пенев“.“

Ето и победителите:

1 клас

АЛЕКСА  ПЕТРУНОВА     1     ЧОУ“Д-Р П-БЕРОН“     75     1
Борис Любомиров Пенев     1     Св.София     75     1
ГЕОРГИ Н. ИЛИЕВ     1     41 ОУ     75     1
Давид Цаков     1     ЧСОУ „ЕСПА“     75     1
ДЕСИСЛАВА  МАНАКОВА     1     119  СОУ     75     1
Емил Красенов Иванов     1     36 СОУ     75     1
МАГДАЛЕНА  ВИГЕНИНА     1     36  СОУ     75     1
МАРИЯ  ДРЕНЧЕВА     1     ЧСОУ „СВ.ГЕОРГИ“     75     1
Момчил Ангелов Станков     1     128 СОУ     75     1
Преслав Георгиев     1     ЧСОУ „ЕСПА“     75     1
СВЕТОСЛАВ  РАЗВИГОРОВ     1     НУКК     75     1
Юлиян Радославов Славчев     1     145 СОУ     75     1
АЛЕКСАНДРА  САВОВА     1     31  СУЧЕМ     74     2
ВИКТОР  ИГНАТОВСКИ     1     НУКК     74     2
Стилиянос Йоанис Ксирухакис     1     ЧОУ „св.София“     74     2
Инна Ивайлова Гешева     1     Бълг. школо     72     3
АЛЕКСАНДРА  КИЛРИЛОВА     1     104  ОУ     68     отл
АЛЕКСАНДЪР  ПЕТРОВ     1     ЧСОУ“ДРИТА“     68     отл
ВАЛЕНТИН  ГЕНОВ     1     120  ОУ     68     отл
ВИКТОР  МИХАЙЛОВ     1     104  ОУ     68     отл
ДАРИНА  МИТЕВА     1     ЧОУ“СВ.СОФИЯ“     68     отл
Деница Димитрова Петрова     1     125 СОУ     68     отл
ЕЛЕОНОРА  СПАСОВА     1     104  ОУ     68     отл
ЙОАНА  АЙДАНЛИЙСКА     1     133  СОУ     68     отл
ЙОАНА  ТИЛЕВА     1     119  СОУ     68     отл
Калоян Славомиров Тодоров     1     145 СОУ     68     отл
КОНСТАНТИН  КОСТАДИНОВ     1     43  ОУ     68     отл
КОНСТАНТИН  СИМЕОНОВ     1     119  СОУ     68     отл
МАРИО  ЯНАКИЕВ     1     34  ОУ     68     отл
МИХАЕЛА  АНТОНОВА     1     5  ОУ     68     отл
НИКОЛА  ДИМОВ     1     102  ОУ     68     отл
Петър Кирилов Гюзелев     1     128 СОУ     68     отл
Ралица Станиславова Йорданова     1     107 ОУ     68     отл
Борислав Христов Шопов     1     145 СОУ     67     отл
Виктор Валентинов Захариев     1     192 СОУ     67     отл
ЛЮБОМИР  СБИРКОВ     1     5  ОУ     67     отл
МАРТИН  ЦВЕТАНОВ     1     137  СОУ     67     отл
МИХАИЛ  ГЕОРГИЕВ     1     19  СОУ     67     отл
СТЕФАН  ГРУДОВ     1     55  СОУ     67     отл
АЛЕКСАНДЪР  ГИЧЕВ     1     НСОУ     66     мн д
ВЕЛИСЛАВ  ГЪРКОВ     1     2  СОУ     66     мн д
Матей Ясенов Захариев     1     145 СОУ     66     мн д
Рая Георгиева Мечкарова     1     73 СОУ     66     мн д
СВЕТОСЛАВ  ТОМОВ     1     2  СОУ     66     мн д
АННА  ПАШОВА     1     2  СОУ     65     мн д
Даниел Венциславов Колев     1     Дорис Тенди     65     мн д
ЕЛЕНА  ПЕЙНОВСКА     1     107  ОУ     65     мн д
Калина Христова Кирчева     1     125 СОУ     65     мн д
НИКОЛА  ГЕНОВ     1     56  СОУ     65     мн д
ИВАЙЛА  БАРУХ     1     ЧОУ“СВ.КЛ.ОХР.“     64     мн д
АДРИАН  ЙОСИФОВ     1     ЧОУ“Д-Р П-БЕРОН“     63     мн д
МАДЛЕН  ПАЧЕВА     1     133  СОУ     63     мн д
ИРЕН  БАНКОВА     1     104  ОУ     62     мн д
ЙОРДАН ЦВ. ЦАЦОВ     1     143 СОУ     62     мн д
МАРТИН  ГЮРОВ     1     119  СОУ     62     мн д
МАЯ  ЖИАНСКА     1     19  ОУ     62     мн д
Александър Цветанов Попов     2     107 ОУ     75     1

2 клас

АНДРЕЯ  ХРИСТОВА     2     90  СОУ     75     1
АНТОНИЯ  ИЛИЕВА     2     ЧОУ“СВ.КЛ.ОХР.“     75     1
АТАНАС  ДИМИТРОВ     2     119  СОУ     75     1
Виктор Бориславов Михайлов     2           75     1
Димитър Сомлев     2     35 СОУ     75     1
Румен Ангелов Виденов     2     41 СОУ     75     1
СТАНИСЛАВ  ПАШКУЛЕВ     2     ЧОУ“СВ.КЛ.ОХР.“     75     1
Тереза Христова Ламбова     2     125 СОУ     75     1
ЦВЕТИНА  ДЖУМАЙСКА     2     ?     75     1
АДРИАН  ЯНКОВСКИ     2     107  ОУ     72     2
НИКОЛА  ЦАЧЕВ     2     52  ОУ     70     3
ИДА  ГРУЕВА     2     ЧНУ“ПИТАГОР“     68     отл
Йоан Йоцев     2     ЧСОУ „ЕСПА“     68     отл
КАЛИНА  НИКОЛОВА     2     ЧНУ“ПИТАГОР“     68     отл
ХРИСТИАН  СЕМЕРДЖИЕВ     2     31  СУЧЕМ     68     отл
АНТОНИО  ЗАДГОРСКИ     2     ЧСОУ“ДРИТА“     67     отл
БЛАГО  ГУНЕВ     2     163  СОУ     67     отл
Калоян Ясенов Петров     2     107 СОУ     67     отл
КРИСТИЯН  СКОРДЕВ     2     10  СОУ     67     отл
Адрияна Ценимирова Чопанова     2     81 СОУ     66     мн д
АЛЕКСАНДЪР  НИКОЛОВ     2     105  СОУ     66     мн д
Белослава Димитрова Чунчукова     2     125 СОУ     66     мн д
Богдан Петров Стаменов     2     125 СОУ     66     мн д
БОЖАНА  ТАБАКОВА     2     2  СОУ     66     мн д
Викториян Вилиянов Константинов     2     41 ОУ     66     мн д
ГЕОРГИ  ПАНОВ     2     34  ОУ     66     мн д
ДАВИД  ДИМИТРОВ     2     107  О     66     мн д
Златозар Златозаров Боев     2     38 ОУ     66     мн д
ИВАН  ТАГАРЕВ     2     31  СУЧЕМ     66     мн д
Ким Нгок Анх     2     32 СОУ     66     мн д
КОНСТАНТИН  КОВАНДЖИВ     2     129  ОУ     66     мн д
ЛЮБОМИР  КОЦЕВ     2     107  ОУ     66     мн д
МАГДАЛИНА  ГЕНОВА     2     120  ОУ     66     мн д
МАРТИН  РАДЕНКОВ     2     107  ОУ     66     мн д
МИХАЕЛА  АНТОНОВА     2     36  СОУ     66     мн д
МИХАИЛ  МАРИНОВ     2     107  ОУ     66     мн д
Павел Светославов Шияков     2     125 СОУ     66     мн д
Петрослава Станимирова Братанова     2     32 СОУ     66     мн д
РАЯ  НИНЕВА     2     34  ОУ     66     мн д
СИМЕОН-АЛЕКЗАНДЪР  МИТКОВ     2     107  ОУ     66     мн д
СТЕФАН  ДРАГОСЛАВОВ     2     2  СОУ     66     мн д
ТЕОДОР  МАЛЧЕВ     2     УВЕ“КИНД“     66     мн д
ТОМАС  БЕЛИТЦ     2     105  СОУ     66     мн д
ДАРИНА  УЗУНОВА     2     ЧОУ“СВ.КЛ.ОХР.“     65     мн д
ЯНИЦА  ИВАНОВА     2     31  СУЧЕМ     65     мн д

3 клас

Ангел Иванов Райчев     3     125 СОУ     75     1
Борислав Кирилов Кирилов     3     144 СОУ     75     1
ВИКТОР  ИВАНОВ     3     2  СОУ     75     1
Владимир Стойчев Слепцов     3     125 СОУ     75     1
Ву Суан Фонг     3     125 СОУ     75     1
ГАБРИЕЛА  ЛЮБЕНОВА     3     41  ОУ     75     1
ГРИША  ЛИЛОВ     3     ЧОУ“СВ.КЛ.ОХР.“     75     1
Димитър Веселинов Ковачев     3     55 СОУ     75     1
КОНСТАНТИН  ПЕЕВ     3     ЧНУ „ПИТАГОР“     75     1
Нииколай Милославов Шулев     3     125 СОУ     75     1
НИКОЛА  ИВАНОВ     3     ЧНУ „ПИТАГОР“     75     1
СИМЕОН  ДАЧЕВ     3     107  ОУ     75     1
СПАС  ДИМИТРОВ     3     ЧОУ“СВ.КЛ.ОХРИДСКИ“     75     1
СТЕФАНКА  МАНАХОВА     3     119  СОУ     75     1
ДИМИТЪР  МИТОВ     3     107  ОУ     74     2
ЙОРДАН  ТОДОРОВ     3     107  ОУ     74     2
Христо Урумов     3     Дорис Тенеди     74     2
КАЛИНА  НИКОЛОВА     3     41  ОУ     72     3
ДАНИЕЛ  ВАСИЛЕВ     3     107  ОУ     71     отл
КУЗМА  МИТРОВСКИ     3     ЧОУ“СВЕТА  СОФИЯ“     70     отл
Мартин Светославов Давидов     3     125 СОУ     70     отл
ТОМИСЛАВ  ДИМИТРОВ     3     18  СОУ     70     отл
Цветомир Иванов Иванов     3     55 СОУ     70     отл
Георги Пейчев Пеев      3     107 ОУ     68     отл
Константин Христов Илиев     3     125 СОУ     68     отл
МАРТИН  ИВАНОВ     3     104  ОУ     68     отл
Мартин Димитров Димитров     3     125 СОУ     68     отл
НИКОЛАЙ  ДИЧЕВ     3     105  СОУ     68     отл
ГЕОРГИ  ИВАНОВ     3     107  СОУ     67     мн д
Димитър Росенов Русев     3     118 СОУ     67     мн д
НИКОЛА  САВЧЕВ     3     41  ОУ     67     мн д
Момчил Бъчваров     3     ЧСОУ „ЕСПА“     66     мн д
НИКОЛА  СЛАВЧЕВ     3     107  ОУ     66     мн д
Павел Василев Николов     3     107 ОУ     66     мн д
ЮЛИЯН  ЛЕЧЕВ     3     107  ОУ     66     мн д
ЙОАН  ПАНЕВ     3     36  СОУ     65     мн д
ЙОРДАН  БОЗАДЖИЙСКИ     3     ЧОУ“ДОРИС  ТЕНЕДИ“     65     мн д
МИЛЕН  МЛАДЕНОВ     3     36  СОУ     65     мн д
ДЕСИСЛАВА  НИКОЛОВА     3     НУКК     64     мн д
МИХАИЛ  ДИМИТЛОВ     3     81  СОУ     64     мн д

4 клас

ГЕОРГИ  ГЕОРГИЕВ     4     120  СОУ     75     1
КРИСТИЯН  РУСЕВ     4     НУКК     75     1
СТЕФАН  ХАДЖИСТОЙКОВ     4     36  СОУ     75     1
Тея Стефанова Павлова     4     Българско школо     75     1
БОРИС  ТРЕНЕВ     4     ЧОУ“ВЕДА“     71     2
Ивана Николова     4     ЧНУ „Питагор“     68     3
МАРГАРИТА  ТАШЕВА     4     107  ОУ     68     3
Димитър Михайлов Михайлов     4     125 СОУ     67     отл
НИКОЛ  ДАНКИНОВА     4     НУКК     67     отл
ОГНЯН  БАРУХ     4     ЧОУ“СВ.КЛ.ОХР.“     67     отл
АЛЕКСАНДЪР  НЕДКОВ     4     107  ОУ     66     отл
ВЕЛИМИР  КОЦЕВ     4     36  СОУ     66     отл
Георги Атанасов Лалев     4     107 ОУ     66     отл
ИВАНА  ПАНЕВА     4     ЧОУ“СВЕТА  СОФИЯ“     66     отл
Алекс Иванов Цветанов     4     125 СОУ     65     отл
КАМЕН  ЖЕЛЯЗКОВ     4     105  СОУ     64     мн д
Димитър Владиславов     4     ЧНУ „Питагор“     63     мн д
ГЕОРГИ  ТОНЕВ     4     107  ОУ     61     мн д
ДИЯН  ДИМИТРОВ     4     105  СОУ     61     мн д
Людмил Данаилов Кузманов     4     НУК     60     мн д
Мария Ясер Бадур     4     18 СОУ     60     мн д
ЛЕОНОРА  ТОЧАНИ     4     ЧОУ“СВ.СОФИЯ“     59     мн д
СТАНИСЛАВ  НАЛЕТОВ     4     96  СОУ     58     мн д

5 клас

АНА  ПЕЙКОВА     5     73  СОУ     75     1
ГЕРГАНА  ПЕЙКОВА     5     73  СОУ     75     1
Ивайло Ивайлов Стоянов     5     ЧСОУ „ЕСПА“     75     1
Сияна Пеева     5     125 СОУ     68     2
Борислав Мартинов Минчев     5     125 СОУ     66     3
ЯСЕН  ТОЛЕВ     5     107  ОУ     66     3
ТАНЯ  ВЛАХЛИЙСКА     5     107  ОУ     65     отл
Димитър Кръстанов Ангелов     5     125 СОУ     63     отл
Николай Бъчваров     5     ЧСОУ „ЕСПА“     63     отл
Адриана Адрианова Хараламбиева     5     125 СОУ     61     отл
Радина Витанова Грънчарова     5     125 СОУ     61     отл
Алек Стилиян Вукадинов     5     107 ОУ     60     отл
Ема Атанасова     5     ЧСОУ „ЕСПА“     60     отл
БОЖИДАР  ПЕЛОВ     5     105  СОУ     58     мн д
Александра Емилова Златева     5     125 СОУ     55     мн д
ИВАЙЛО  БОНЕВ     5     2  СОУ     55     мн д
Валентина Веселинова Георгиева     5     125 СОУ     54     мн д
АЛЕКСАНДЪР  МИЛЧЕВ     5     107  ОУ     53     мн д
ЕМИЛИЯ  СИРАКОВА     5     2  СОУ     53     мн д
ВАСИЛ  КОСТОМБЕРОВ     5     120  СОУ     52     мн д
Мария Владимирова Христова     5     125 СОУ     52     мн д
Петър Цикалов     5     ЧСОУ „ЕСПА“     52     мн д

6 клас

Гергана Николова     6     НУКК     68     1
Иван Койчев     6     120 ОУ     68     1
Камен Лъчезаров Димитров     6     125 СОУ     68     1
НИКОЛА  ГЕОРГИЕВ     6     ПРАГА     68     1
ГЕОРГИ  АЛЕКСАНДРОВ     6     104  ОУ     66     2
КАЛОЯН  КОЛЕВ     6     ЧОУ“СВЕТА  СОФИЯ“     66     2
Никола Петров Стефанов     6     125 СОУ     64     3
Александър Димитров Панчев     6     125 СОУ     62     отл
Елинор Валериева Сергеева     6     125 СОУ     61     отл
Димитър Христов Цветков     6     125 СОУ     59     отл
Александър Юлиянов Запрянов     6     125 СОУ     57     отл
Анна  София Станолова     6     81 СОУ     57     отл
Васил Живков Великов     6     125 СОУ     57     отл
Виктор Стефанов Димовски     6     125 СОУ     57     отл
Людмил Петров Стаменов     6     125 СОУ     57     отл
Таньо Тодоров Димитров     6     125 СОУ     55     мн д
Ивайло Любомиров Иванов     6     125 СОУ     51     мн д
Борислав Ивайлов Младенов     6     125 СОУ     50     мн д
Виктор Димитров Камбуров     6     125 СОУ     50     мн д
КАЛИНА  КОПРИВЛЕНСКА     6     БЪЛГАРСКО  ШКОЛО     50     мн д
Александър  Захариев Цветков     6     125 СОУ     49     мн д
Димитър Владимиров Попов     6     125 СОУ     49     мн д
Петър Табаков     6     ЧСОУ „ЕСПА“     49     мн д

7 клас

Кристина Калоянова Димитрова     7     125 СОУ     96     1
Михаил Мирославов Тодоров     7     125 СОУ     96     1
Теодора Спасова Колева     7     125 СОУ     94     2
НИКОЛА  КАРАОЛИС     7     105  СОУ     92     3
Александър Илиянов Ванков     7     125 СОУ     88     отл
Тодор Красимиров Кърнаров     7     125 СОУ     88     отл
Дони Стайков Георгиев     7     125 СОУ     87     отл
Марина Андреева Лазарова     7     125 СОУ     87     отл
Юлиан Юлианов Запрянов     7     125 СОУ     87     отл
Калина Красимирова Шкендерова     7     125 СОУ     86     мн д
Николай Георгиев Станишев     7     125 СОУ     85     мн д
Павел Христов Христов     7     125 СОУ     85     мн д
ЙОАННА  ЕФИМОВА     7     119  СОУ     80     мн д
Даниел Данов     7     ЧСОУ „ЕСПА“     79     мн д
РАДОСТИНА  ХРИСТОВА     7     ЧОУ“ВЕДА“     77     мн д

8 клас

Костадин Бузов     8     НПМГ     75     1 мг
Иван Ганев     8     АК     68     1
Тереза Евгениева Михайлова     8     1 Анг. Гимназия     61     2
РАЯ  ЛЮБЕНОВА     8     АМЕР.КОЛЕЖ     58     3
Никол Стилиян Вукадинов     8     АК     57     отл
ЯНА  МАРКОВА     8     134  СОУ     57     отл
ГЕОРГИ  ГЕОРГИЕВ     8     2  АГ     54     мн д

9 клас

Вержиния Методиева     9     АК     67     1
Данаил Иванов     9     АК     67     1

11 клас

Кристиян Томов     11     АК     75     1

Поздравления за победителите!

източник: http://www.iztok-smb.hit.bg/pobedVMS.html

За Йорданка Бонева-Благоева

Създава "Данибон" през 2010 г. Вярва в максимата "Ценно е да знаеш". Опитва се да сподели всички знания, информации и опит, които смята за ценни и полезни, в "Данибон". Радва се, когато "Данибон" помага и на другите.